Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

meniny ma

Dnes je .

 
 
 

online hry

Braap! Braap!
Tak tohle je opravdu povedený motokros ve 3D grafice. Vašim úkolem je project trať, nasbírat co možná nejvíce bodů na skocích, a pokud Vám to vaše zkušenosti dovolí, tak se umístit na prvním místě.
Apple Shooter
Dokážete se trefit šípem vystřeleným z luku na dlouhou vzdálenost do jablka, které stojí na lidské hlavě? Dejte pozor ať se netrefíte do hlavy!
Arcane
V roli bájného bojovníka se pustíte do boje s mnoha nepřáteli. Nakupujte a vylepšujte vaše zbraně, brnění a schopnosti. Můžete si zahrát dva módy hry, kampaň a nebo free-mód, ve kterém se snažíte přežít co nejdéle.
Age of War
Tato hra vás provede od pravěku až po moderní budoucnost. Vašim úkolem bude zničit nepřátelskou základnu, ale nejdřív musíte vytvořit armádu a probít se k ní.
Orgasm Girl
Přiveďte naší spící hrdinku z této flashové hry k orgasmu. Můžete si pomáhat různými pomůckami.
Baseball
Výborně zpracovaný Baseball od Miniclip. Kdo nezná tuhle hru, měl by ji vyzkoušet. Kdo ji zná a líbí se mu, tak pro toho je to povinnost.
Bike Mania on Ice
Ve třetím díle této závodní hry na Vás čeká několik netradičních levelů, jak už sám název hry napovídá, které musíte project na kole. Není to jednoduché, na trati je spousta překážek. Dávejte pozor ať nenabouráte, to byste museli začínat level od znova.
Bowling
Chcete si zahrát bowling a nemáte doma bowlingovou kouli nebo nemáte čas zajít na bowling? Nevadí, vyzkoušejte aspoň tento virtuální bowling.
Capoeira Fighter
Bojová hra pro 2 hráče na jednom počítači ve stylu legendární hry Street Fighter či Mortal Kombat. Jak už sám název napovídá, budete bojovat ve stylu kapuéry.
Downhill Jam
Skuste si na skejtu sject kopec a posbírat co nejvíce bodů a prémije v podobě značkové obuvi. Dejte si pozor na auta na silnici ať Vás žádné nepřejede.
Downhill Snowboard 2
Vydejte se na hory za sněhem a zkuste si sjet jeden z mnoha kopců. Je to super zábava. Čím lepší budete, tím lepší věci si můžete pořizovat, třeba nové prkno. Pohyb šipkama a triky [A] a [S].
Electro Air Hockey
Elektrický lední hokej převedený do flash podoby. Hrajete proti počítači. Cílem hry je porazit vaše protivníky v turnaji, ale hlavně se u toho dobře bavit.
Elastic Soccer
Trošku netradiční fotbal podle jedné staré deskové hry. Hrávali jsme to jako malí kluci. Zkuste a uvidíte. Brankář se ovládá klávesou SHIFT společně s pohybem myši.
Knievel's Wild Ride
V této adrenalinové hře budete na motorce přeskakovat hořící sudy a jiné překážky. Za letu se můžete pokusit o nějáký ten trik a dejte si pozor na hladké přistání.